Lido taxi Brno

Taxislužba Brno levně

Lido taxi Brno
non-stop taxislužba v Brně Zkrácený telefon Lido taxi Brno
Telefon Lido taxi Brno
objednávka taxislužby
Odkud Zrušit
Kam Zrušit
Vzdálenost
Odhad ceny

Mobilní aplikace LIDO taxi Brno
Apple aplikace LIDO taxi Brno
Android aplikace LIDO taxi Brno

Taxislužba pro Brno od Lido Taxi

LIDO TAXI je jedním ze zakladatelů Cechu Taxi Brno. Řidiči tohoto cechu jsou zárukou těch nejkvalitnějších služeb, které vám může taxikář v Brně nabídnout.

Firma Lidotaxi vznikla 01.12.1990 jako třetí taxislužba v Brně. Zanedlouho jsme se vypracovali do nynější pozice a patříme mezi největší a nejznámější společností taxi v Brně. LIDO TAXI je jedním ze zakladatelů Cechu Taxi Brno. Cech taxi Brno a řidiči tohoto cechu jsou zárukou těch nejlepších služeb, které Vám taxislužba v Brně může nabídnout.

Naše vozy si můžete objednat u většiny hotelů v Brně, s vyjímkou hotelu Boby a hotelu Voroněž, ovšem i tam pro vás v případě vašeho zájmu o taxi, vůz po telefonické objednávce na čísle dispečinku 5 4221 4221 okamžitě přistavíme. Je možné volat nebo poslat textovou zprávu i na GSM číslo a to 721 242 242 .

V době veletržních akcí mají všechny naše vozy taxi povolen vjezd do areálu BVV, kde máme také stanoviště u 4 brány - vedle pavilonu "E". Naše další stanoviště najdete před hotelem Grand vedle vlakového nádraží nebo na Moravském náměstí vedle pojištovny.

U firmy LIDO TAXI jezdí v současné době kolem 80 stálých řidičů taxi a tak jsme u zákazníka ve velmi krátké době po převzetí telefonické objednávky. Naší prioritou je spokojenost zákazníka a profesionální přístup jednání. Pokud si však myslíte, že by jsme měli na našich službách něco zdokonalit, napište nám. Rádi naše služby vylepšíme.

Služby Lidotaxi

Nabízíme veškeré služby, které od taxi v Brně mohou zákazníci požadovat a to 24 hodin denně po celých 365 dní. Přistavení taxi je zdarma a je jedno zda se jedna o Brno či okolí. Většina vozidel taxi je nadstandardně vybavena a to včetně klimatizace.

Odvezeme Vás i Vaši společnost dle Vašeho přání a není důležité, zda se jedná o jízdu po území města Brna, České republiky nebo celé Evropy. Pokud budete potřebovat, přistavíme taxi v Brně i s náhradním řidičem, který odveze Vaše vozidlo.

Firmám nabízíme  na základě smluvního vztahu možnost  měsíční fakturace.

Při oslavách různých významných životních situací (svatba, promoce) jsou naši řidiči svými vozidly i vystupováním připraveni posloužit k Vaší plné spokojenosti.

Podívejte se na služby, které aktuálně nabízíme

Ceny taxi Brno

Jízda začínající a končící na území města Brna

Nástupní sazba 40,- Kč
Jízdné za 1km max. 30,- Kč
Čekací doba 1 min. 4,- Kč

Jízdy mimo území města jsou smluvní,
platí se jen km se zákazníkem, přistavení vozidla je zdarma. Jízdy mimo Brno nad 50 km (se zakaznikem) 23 Kč/km

Příklad: Brno - Praha cca 5.000,- Kč
Brno - Wien, letiště cca 3.500,- Kč

Ve vybraných vozech možno platit platebními kartami

Firmám nabízíme  na základě smluvního vztahu možnost  měsíční fakturace.

Copyright © 2015 - LIDO TAXI RADIO, spol. s r.o.